Modrá voda

26.10.1213
Dne 26. října jsme my skautky jely do Záhorovic na Modrou vodu. Sešli jsme se v hojném počtu 12 skautek a 3 vedoucí – Didi, Pef a Cobra. Ráno jsme se sešly na nádraží o půl deváte a pak jsme sedly na vlak a jely jsme do Záhorovic ale mezi tím jsme přesedaly na druhý vlak a až pak jsme jely do Záhorovic jak jsme vysedly čekali tam na nás kluci z Brumova.

Poté jsme šli na Modrou vodu, cestou jsme si zahráli pár her jako třeba tři klacky nebo něco jako na poldy a zloděje atd. Mezitím jsme se utábořili v lese a šli jsme nasbírat dřevo na oheň. Jak jsme to nasbírali tak jsme zapálili oheň a opékali si špekáčky a zahráli si kontakt. Pak jsme ještě hráli asi se to jmenovalo z koně na koně a protestanti a chro chro.Pak jsme pokračovali v cestě. Samozřejmě jsme šli špatně a museli jsme se ,nakonec jsme Modrou vodu našli – kamenolom. Pak už nás honil čas tak jsme se vraceli zpět na nádraží.

Jak jsme byli asi v polovině cesty tak jsme si na chvilinku odpočinuli a šli jsme zase dál. Došli jsme zpátky do Záhorovic a měli jsme ještě půl hodiny čas tak jsme si zahráli hru hutututu a pak ještě Dobrý den. Jak jsme to dohráli šli jsme na nástupiště a čekaly na vlak. Kluci čekali s náma na vlak. Jak přijel tak jsme se s nima rozloučily a jely jsme do Luhačovic.A jak jsme dojely do Luhačovic tak jsme jely autobusem domů.

Zapsala: Zapsala Lucka T.

Blog SVÄšTLUĹ EK a VLÄŚAT   Blog SKAUTĹ®  Blog SKAUTEK