Vybíj mě, jestli to dokážeš!

8.3.2014

Ráno jsme si musely přivstat a to je o víkendu dost hnus, ale zvládly jsme to! (co bychom pro junáky z Brumova neudělaly, že? ;-) ). Naše sestava se skládala ze samých žen: Anetka, Andrejka, Karel, Elis, Marge, Verča, Kačaba, Lucka, Evik a Kobra. Měly jsme namířeno na 1. ročník turnaje ve vybíjené. Po několika přestupech jsme dorazily do Brumova a do jejich krásné velké školy. A hned jsme začaly hrát – Kobra a Evik se přidaly do družstva roverů z Brumova a ve své kategorii měly tři protivníky. Nakonec obsadily třetí místo. Skautky měly bohužel proti sobě jen jedno družstvo z Brumova, a proto se po skončení jejich zápasu domluvily, že se mezi sebou promíchají, přiberou k sobě některé brumovské kluky a zahrají si znovu. I tak si ale domů dovezly pohár, diplom za 1. místo, a navíc se seznámily s novými skautkami a skauty. Po vyhlášení výsledků nastala kýžená odměna – bazén!!! Skoky do vody, kohoutí zápasy a dokonce i sauna – prostě bájo :D Tím skončila naše dámská jízda a my jsme vyrazily zpátky domů. Po cestě jsme do sebe ládovaly dobroty, které jsme vyhrály. Vybíjené zdar!

Zapsaly a vyfotily: Colinsky ?

20140308_170109
20140308_112644