Memoriál šedého vlka

25.4.2015

Jelikož jsme se o závodech dozvěděli až den předem, tak jsme si v pátek na schůzce rychle sestavily družinku: Kája, Žanda, Kačka a Já (Sandra). V sobotu ráno jsme se sešly v brzkých hodinách na nádraží. Jely jsme s Klíštětem, Dášou, Pef a Máčou. Jeli jsme do Újezdce a odtud do Bylnice. Z nádraží jsme šli na hrad do Brumova. Závod byl na téma Hobit. Po nástupu jsme dostali Hobití kvíz. Ten jsme vyplňovaly asi 2 a půl hodiny, protože tam byly těžké otázky, na které neznal odpověď jen tak někdo. A bylo to tady…vystartovaly jsme. Trať byla celkem v pohodě. Asi největší problém nám dělala překvapivě zdravověda. Když jsme doběhly, překvapila nás první věta rozhodčího: “Co vy už tu děláte?“. Začalo být strašné horko-asi 30 stupňů. Skoro všechny jsme se spálily. Potom byl závěrečný nástup… a chvilka napětí…JO! Nejsme poslední!!! Skončily jsme 5. Ale nevíme z kolika! Po závěrečném nástupu jsme si udělali hromadnou fotku a šli jsme nahoru do areálu hradu lehnout si na deky a trošku si odpočinout. Mysleli jsme si, že máme hodně času, ale nakonec jsme museli i utíkat, abychom vlak domů stihli.

Zapsala Sandra

Blog SVÄšTLUĹ EK a VLÄŚAT   Blog SKAUTĹ®  Blog SKAUTEK