KRAJSKÉ KOLO ZÁVODU VLČAT A SVĚTLUŠEK

SUCHÁ LOZ 3-4.6.2016

V pátek po příjezdu, registraci jsme si postavili stany a po slavnostním nástupu jsme šli hned na první disciplínu – představení své družiny. Úvod se nám podařil, jako jediní jsme získali plný počet bodů.

No a pak to přišlo. Katastrofa!
Připravit ohniště, vyrobit závěs pro kotlík a podpálit ohen. Tu jsme pokazili co se dalo. Na nejlepší jsme hned ztráceli třicet bodů. A to se následující den už těžko dohánělo.

Aspon se gulášová polévka povedla.
A že tu chybí Sam?
Hledá lžičku – nenašel a tak si
půjčil od Oskara.

Sobota začínala rozcvičkou a první družina startovala v devět hodin. My jsme měli do startu hodinu a půl času, který jsme využili střílením z luku, praku a v šermování.

Sobotní závod jsme už zvládli celkem dobře, byli bychom třetí a nebít té páteční ztráty tak skončíme asi celkově druzí. Na vítězné Lišáky z Modré jsme neměli. Ale to jsou jen kdyby a historie se na to neptá. Prostě jsme skončili devátí z jedenácti družin.

Na závody nás odvezl autem Oskar, tam nám pomohl s odvozem tatínek Jakoubka a zpátky tatínek Jeníka.

Tématem závodu byla doba Karla IV.
  • image001
  • image003