40 LET SKAUTINGU v Pozlovicích
V sobotu 22.9.2007 byl pro náš oddíl velký den, protože na hřišti se uskutečnila oslava 40 let skautingu.

Zahájení začalo po 14.00 hodině nástupem celého oddílu v krojích. Zazpívali jsme skautskou hymnu a uctili památku zemřelých. Pak zazněla slova paní starostky a "moderátorek" - Radky a Naďy. Došlo k předání stříbrné medaile bratru Bleskovi. Každý přihlášený dostal stravenky na pití a jídlo, DVD "40 let skautingu v Pozlovicích" a pamětní odznak na tento den. Byl připravený i program - scénky - Klíště, Doktoři a Pohádka o Karkulce. K nahlédnutí byly i kroniky a alba, o které byl velký zájem. Oslavy se nezúčastnili jenom bývalí a současní členové ale i mnoho hostů, příznivců skautingu a místní občané. Kolem 20.00 hodiny se zapálila vatra a na plátně se promítalo DVD. Během promítání si každý zavzpomínal na své začátky ve skautu.

proslov