PŘEHAZKA proti Luhačovskému oddílu skautů
1.12.2007

V sobotu v sokolovně v Luhačovicích se uskutečnil skautsko-přátelský souboj mezi Luhačovice a Pozlovicemi.
Sraz jsme měli ve 14.00 hodin před sokolovnou. Lucka, Mamut a Žužu šli pěšky. Hoki a Staňa dorazili autem. Před zápasem jsme se rozehráli a pak přišlo to hlavní, kvůli čemu jsme se vlastně sešli - zápas Luhačovjané x Pozlovjané. První set jsme nečekaně vyhráli, páč jsme nasadili tempo 0:1. Ve druhém setu se Luhačovjané schopili a srovnali na 1:1. V dalším setu jsme byli šokováni zlepšenou hrou soupeře a set jsme prohráli 2:1. V dalším setu jsme se zvedli a srovnali na 2:2. Čekal nás závěrečný set, který měl rozhodnout o vítězi.
Bylo vidět, že ani jeden tým nechce prohrát. Nakonec při nás stálo "skautské štěstí" a zápas jsme vyhráli. Všichni jsme brali zápas jako zpestření prvního prosincového víkendu. V zápase bylo mnoho skvělých zákroků, které jen tak někde neuvidíte. Zejmna Mamut sbíral body za umělecký dojem. Odpoledne jsme zakončili "kolotočem". Přišla nám také návštěva naší bývale členky oddílu Hanky se svým mužem Jarkem a naším budoucím členem Filípkem. Za odměnu, že jsme vyhráli, nás čekal odvoz až domů. Všichni se už těšíme na blízké odvetné setkání u nás v tělocvičně.

Tým "pozlovští dementi": Staňa, Žužu, Lucka, Hoki a Mamut

Zapsala: Žužu