TŘICETINY

19.11.2007

Jelikož se blížil den, kdy Staňovi bylo 30 let, rozhodli jsme se, že si pro něho něco nachystáme. V pátek 19. 11. 2007 na schůzce se uskutečnila menší oslava.
Jako dárek jsme mu vyrobili 5patrový dort, po kterém tak toužil, a poukaz na vodní koupel. Kromě dortu dostal dárek. Protože jsme si chtěli ověřit jeho skautské znalosti, připravili jsme si pro něho "pikantní" úkol. Po otevření dárku uviděl zmuchlané listy Zlatých stránek (ale jenom půlku vydání). Pod zmuchlanými stránkami ho čekalo to pravé ořechové (30 krabiček), ale to on netušil, že teprve teď příde to nejhorší.
Jeho úkolem bylo seřadit si krabičky podle čísel, které byli miniaturně napsané na každé krabičce, ale vždy na jiném místě. Každá krabička obsahovala papír s morseovkou a věc, která patří nebo nepatří do KPZ. Samozřejmě nejtěžší bylo seřadit si krabičky. Obsah KPZ si seskládal, ale s morseovkou byl problém. Hlavním důvodem bylo jeho špatné uspořádání krabiček. Z rozstřihaných kousků měl sestavit větu. Po malé nápovědě to však zvládl. Celý úkol mu trval 40 minut. Až po splnění všech úkolů dostal ten největší dárek, tentokrát opravdový dort se svíčkou "30". Po pár fotkách a sfouknutí svíček, jsme se pustili do dortu. Nicméně Staňa tu "lumpárnu" od nás vzal s úsměvem. A co na to říkal sám oslavenec?

"Rozhodl jsem se slavit narozeniny častěji, asi tak 2x, 3x do měsíce. Přesvědčila mě výborné zvládnutí celá narozeninová akce. Navrhuju ji tímto označit krycím názvem "30" a průběžně pokračovat dále akcí "30-1, 2, 3,… atd. . (a taky si rád dám na každé schůzce dort!) "

No vidíte sami, oslava se povedla se vším všudy a každý si ji užil. Samozřejmě jméno osoby, která to všechno vymyslela zůstane zatajeno. NO A KDO JE DALŠÍ NA ŘADĚ?

Zapsala: Žužu

Půlhodinová "okupace" auta ve snaze zabránit uprchnutí oslavence.
následný planý pokus o nevpuštění oslavence domů (stálo to sáček bombónů)
Junák Pozlovice - Email: junakpozlovice@seznam.cz - 2007     poÄŤĂ­tadlo.abz.cz